Email:
Salasõna:
 
Kasutajaid: 12067 kasutajat
Mehi: 5808 meest
Naisi: 6259 naist
Määramata: 0 kasutajat
Pildiga kasutajaid: 1974 kasutajat
Saadetud kirju: 36181 kirja
vebster ja 5 külalist
Phantom
Veebipõhine jutukas saadaval
Jutukast on nüüdsest saadaval ka veebipõhine versioon, mis on mõeldud neile, kes mingil põhjusel ei taha või ei saa enda arvutisse jutukat installeerida. See jutukas vajab oma tööks vaid javascripti, mis on kõigis tänapäevastes brauserites sisse ehitatud. Samuti pole probleemiks, kui tulemüüris on port 6667 kinni keeratud. Samuti peaks see versioon töötama mitte-windowsi arvutitel.
Paraku on lihtsusel ka oma hind, eraldi programm on siiski täiuslikum, seega tasuks võimalusel kasutada siiski Chat.exe kaudu jutukasse sisenemist.
Kui peaks esinema mingeid probleeme või anomaaliaid, siis võite julgelt mulle teada anda.
Phantom
Jutukas nüüd värskem ja lahedam
Peamenüüs link "Jutukas" viitab nüüd jutuka uuele variandile. Et see töötaks, peab arvutis olemas olema Chat.exe, mille saab siit: http://www.yksildane.ee/Chat.exe. Peale alla laadimist tuleb see programm ka käivitada.
Kui windows hoiatab, et tegu on mingi kahtlase programmiga kas olete ikka kindel, et tahate seda käivitada siis võite julgelt "jah" vastata, ei sisalda viirusi.
Sisselogimisel kasutakse oma kasutajanime (mitte e-maili). Parool on sama, mis portaalis.
Kui arvuti küsib (lingile "Jutukas" klikates), mida ych failiga peale hakata, siis tuleb tal käskida see avada, ja soovitav on märkida ka linnuke et edaspidi tehtaks seda automaatselt. Eelmine (flashipõhine) jutuka variant on saadaval sealsamas lingi "vana" alt. NB! Mõlemasse jutukasse korraga ei saa kasutaja sisse logitud olla, seega enne uude jutukasse sisselogimist ära unusta vanast välja logida.
Arvamused ja ettepanekud on teretulnud foorumis.

Phantom
Jututoas saab nüüd tubasid erastada
Jututoas on nüüd võimalus oma tehtud tuba ära erastada. Sel juhul on tuba alati tubade nimekirjas alles ja sisenedes antakse omanikule administraatoriõigused. Toa omanik saab määrata teistele kasutajatele oma toas püsistaatuseid (alati kasutaja sisenemisel antakse vastav staatus). Toa erastamiseks tuleb teha üleval servas toa nime peal paremklõps ja valida menüüst registreeri. Püsistaatuse andmiseks ja tühistamiseks tuleb kasutajate nimekirjas kasutaja peal teha paremklõps.
Otsi kasutajat:
Täpsem otsing